http://creationplace.pl

Firma nasza zajmuje się inwestycjami z zakresu budownictwa przemysłowego i użyteczności publicznej – wykonujemy konstrukcje żelbetowe, roboty ziemne, murowe oraz wszystkie prace związane z realizacją wszelkich obiektów inżynierskich (hal żelbetowych, wiaduktów, silosów, zbiorników), domów wielorodzinnych i obiektów usługowo-biurowych.

Oferujemy usługi budowlane w zakresie budowy obiektów przemysłowych. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z doskonałym zapleczem technicznym oraz fachowym doradztwem czyni nas poważnym i pewnym partnerem.

Dzięki zaawansowanym technologiom wykorzystywanym przez nas w procesie budowlanym oraz kontaktom ze specjalistami w różnych dziedzinach, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się galerią naszych realizacji.

http://creationplace.pl

Ponadto firma nasza zajmuje się budową budynków inwentarskich – chlewni, kurników, obór unijnych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju obiekty rolnicze, w zależności od rodzaju chowu oraz wszystkich normatyw i wymagań technologicznych i technicznych odnoszących się do budynków i pomieszczeń dla zwierząt. Obory budujemy zarówno w technologii żelbetowej jak i tradycyjnej – murowanej (Silka, Porotherm). Pokrycie dachu wykonane jest w konstrukcji stalowej, kratownicowej, pokrytej płytą warstwową oraz świetlikiem wykonanym z poliwęglanu. Wykonujemy hale małych i średnich rozmiarów z optymalnym wykorzystaniem przestrzeni w celu jak najlepszej jej zagospodarowania. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wykonujemy indywidualne rozwiązania termoizolacyjne i wentylacyjne.

Zajmujemy się również budową budynków inwentarskich – chlewni, kurników, obór unijnych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju obiekty rolnicze, w zależności od rodzaju chowu oraz wszystkich normatyw i wymagań technologicznych i technicznych odnoszących się do budynków i pomieszczeń dla zwierząt. Obory budujemy zarówno w technologii żelbetowej jak i tradycyjnej – murowanej (Silka, Porotherm). Pokrycie dachu wykonane jest w konstrukcji stalowej, kratownicowej, pokrytej płytą warstwową oraz świetlikiem wykonanym z poliwęglanu.

Roboty żelbetowe przy budowie „Modernizacja stacji 220/110 kv”
na terenie Elektrowni Konin