http://creationplace.pl

Firma nasza zajmuje się budową budynków inwentarskich – chlewni, kurników, obór unijnych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju obiekty rolnicze, w zależności od rodzaju chowu oraz wszystkich normatyw i wymagań technologicznych i technicznych odnoszących się do budynków i pomieszczeń dla zwierząt. Obory budujemy zarówno w technologii żelbetowej jak i tradycyjnej – murowanej (Silka, Porotherm). Pokrycie dachu wykonane jest w konstrukcji stalowej, kratownicowej, pokrytej płytą warstwową oraz świetlikiem wykonanym z poliwęglanu.

Wykonujemy hale małych i średnich rozmiarów z optymalnym wykorzystaniem przestrzeni w celu jak najlepszej jej zagospodarowania.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wykonujemy indywidualne rozwiązania termoizolacyjne i wentylacyjne.

Stawiamy nowe i rozbudowujemy istniejące wiaty adaptując je zgodnie z wymaganiami naszych inwestorów.

Zapraszamy do zapoznania się galerią naszych realizacji.

Ponadto realizujemy inwestycje z zakresu budownictwa przemysłowego i użyteczności publicznej – wykonujemy konstrukcje żelbetowe, roboty ziemne, murowe oraz wszystkie prace związane z realizacją wszelkich obiektów inżynierskich (hal żelbetowych, wiaduktów, silosów, zbiorników), domów wielorodzinnych i obiektów usługowo-biurowych.

Budujemy domy od podstaw aż pod klucz – zajmujemy się realizacją całości procesu deweloperskiego – od wykupu gruntów pod inwestycje budowlane, realizację budowy (roboty ziemne, prace fundamentowe – żelbetowe, ściany dwuwarstwowe i trójwarstwowe murowane w technologii Silka, Porotherm, Ytong, Solbet w zależności od technologii na zaprawie tradycyjnej jak i cienkowarstwowej, ocieplane styropianem, wełną mineralną i wykończone na zewnątrz cegłą klinkierową, płytką lub tynkiem cienkowarstwowym, wykonanie stropów (gęstożebrowych, kanałowych, strunobetonowych, filigran), dachy w technologii tradycyjnej – drewnianej ocieplonej wełną mineralną, dachy płaskie z pokryciem styropianowym lub styropapą i papą termozgrzewalną) poprzez prace wykończeniowe, aż do oddania gotowych mieszkań klientom.