Koło 

Dom wielorodzinny, ul. Leśna

Mieszkania w przepięknej lokalizacji w sąsiedztwie łąk zdala od zgiełku. Blok usytuowany niedaleko szkoły, przystanku, szpitala, 3 minuty do drogi nr 25. Budynek dwupoziomowy, mieszkania dwu i trzy pokojowe od 38 do 55m2. Mieszkania parterowe z własnym ogródkiem. Mieszkania na piętrze z pięknymi balkonami. Przy bloku wyznaczone miejsca parkingowe, oraz wspólne miejsce na rowery.

Koło – Domy

 

Dom dwuspadowy z garażem 111m2

Dom parterowy o powierzchni użytkowej ok 111 m2 z garażem. Dom usytuowany na działce o powierzchni 9ara. Dom wykonany jest z cegły ceramicznej, ocieplenie styropianem 20cm, poddasze wełną 25cm, Dach pokryty dachówką, okna trzyszybowe z roletami zewnętrznymi. Dom posiada 3 pokoje, salon, kuchnie, łazienkę, dodatkową toaletę i kotłownie oraz strych. W domu zostały wykonane elewacja tynkiem silikatowy-silikonowym, podbitki oraz kostka na tarasie i przed wejściem. Dom ogrodzony.

Dom dwuspadowy 88m2

Dom parterowy o powierzchni użytkowej ok 88 m2. Dom usytuowany na działce o powierzchni ponad 9ara z wyjazdem na drogę gminną asfaltową. Dom wykonany jest z cegły ceramicznej, ocieplenie styropianem 20cm, poddasze wełną 25cm, Dach pokryty dachówką, okna trzyszybowe z roletami zewnętrznymi. Dom posiada 3 pokoje, salon, kuchnie, łazienkę, dodatkową toaletę i kotłownie oraz strych. W domu zostały wykonane elewacja tynkiem silikatowy-silikonowym, podbitki oraz kostka na tarasie i przed wejściem. Dom ogrodzony.

Dom dwuspadowy 74m2

Dom parterowy o powierzchni użytkowej ok 74 m2. Dom usytuowany na działce o powierzchni 8ara. Dom wykonany jest z cegły ceramicznej, ocieplenie styropianem 20cm, poddasze wełną 25cm, Dach pokryty dachówką, okna trzyszybowe z roletami zewnętrznymi. Dom posiada 2 pokoje, salon, kuchnie, łazienkę, kotłownię oraz strych. W domu zostały wykonane elewacja tynkiem silikatowy-silikonowym, podbitki oraz kostka na tarasie i przed wejściem. Dom ogrodzony.

 

Dom kopertowy 91m2

Dom parterowy o powierzchni użytkowej ok 91 m2. Dom usytuowany na działce o powierzchni 8,8ara. Dom wykonany jest z cegły ceramicznej, ocieplenie styropianem 20cm, poddasze wełną 25cm, Dach pokryty dachówką, okna trzyszybowe z roletami zewnętrznymi. Dom posiada 3 pokoje, salon, kuchnie, łazienkę, dodatkową toaletę i kotłownie oraz strych. W domu zostały wykonane elewacja tynkiem silikatowy-silikonowym, podbitki oraz kostka na tarasie i przed wejściem. Dom ogrodzony.