Grójec – Apartamenty

Sprzedam apartamenty w Grójcu wraz z działką po 5,34ara. Apartament składa się z dwóch poziomów, na parterze: salon z aneksem kuchennym, WC – kotłownia, garaż. Na piętrze: trzy pokoje mieszkalne, biuro i łazienki. APARTAMENT o łącznej powierzchni 110,59 m2. Standard wykończenia – elementy zewnętrzne – mury z cegły ocieplone styropianem 20cm + parapety, dach pokryty dachówką, rynny, okna 3 szybowe z roletami zewnętrznymi; wewnątrz budynku zrobione tynki gipsowe, wylewki betonowe przygotowane do dowolnego wykończenia (płytki/panele/parkiet), wewnątrz wykona została instalacja elektryczna, hydrauliczna oraz instalacja CO z ogrzewaniem podłogowym w całości budynku. Apartamenty w atrakcyjnej spokojniej i cichej lokalizacji.

Grójec – Domy

 

Dom dwuspadowy z garażem 111m2

Dom parterowy o powierzchni użytkowej ok 111 m2 z garażem. Dom usytuowany na działce o powierzchni 9ara. Dom wykonany jest z cegły ceramicznej, ocieplenie styropianem 20cm, poddasze wełną 25cm, Dach pokryty dachówką, okna trzyszybowe z roletami zewnętrznymi. Dom posiada 3 pokoje, salon, kuchnie, łazienkę, dodatkową toaletę i kotłownie oraz strych. W domu zostały wykonane elewacja tynkiem silikatowy-silikonowym, podbitki oraz kostka na tarasie i przed wejściem. Dom ogrodzony.

Dom dwuspadowy 88m2

Dom parterowy o powierzchni użytkowej ok 88 m2. Dom usytuowany na działce o powierzchni ponad 9ara z wyjazdem na drogę gminną asfaltową. Dom wykonany jest z cegły ceramicznej, ocieplenie styropianem 20cm, poddasze wełną 25cm, Dach pokryty dachówką, okna trzyszybowe z roletami zewnętrznymi. Dom posiada 3 pokoje, salon, kuchnie, łazienkę, dodatkową toaletę i kotłownie oraz strych. W domu zostały wykonane elewacja tynkiem silikatowy-silikonowym, podbitki oraz kostka na tarasie i przed wejściem. Dom ogrodzony.

Dom dwuspadowy 74m2

Dom parterowy o powierzchni użytkowej ok 74 m2. Dom usytuowany na działce o powierzchni 8ara. Dom wykonany jest z cegły ceramicznej, ocieplenie styropianem 20cm, poddasze wełną 25cm, Dach pokryty dachówką, okna trzyszybowe z roletami zewnętrznymi. Dom posiada 2 pokoje, salon, kuchnie, łazienkę, kotłownię oraz strych. W domu zostały wykonane elewacja tynkiem silikatowy-silikonowym, podbitki oraz kostka na tarasie i przed wejściem. Dom ogrodzony.

 

Dom kopertowy 91m2

Dom parterowy o powierzchni użytkowej ok 91 m2. Dom usytuowany na działce o powierzchni 8,8ara. Dom wykonany jest z cegły ceramicznej, ocieplenie styropianem 20cm, poddasze wełną 25cm, Dach pokryty dachówką, okna trzyszybowe z roletami zewnętrznymi. Dom posiada 3 pokoje, salon, kuchnie, łazienkę, dodatkową toaletę i kotłownie oraz strych. W domu zostały wykonane elewacja tynkiem silikatowy-silikonowym, podbitki oraz kostka na tarasie i przed wejściem. Dom ogrodzony.